تشک بادی


تشک بادی یکی از پر فروش ترین محصولات بادی تولید شده در مدل های بسیار متنوع بوده که برای استفاده در منزل ، مسافرت ، محل کار و ... عرضه شده است. تشک بادی در واقع مدل با ارتفاع کم تخت بادی محسوب که امکان حمل و جا به جایی راحت تر را با کمترین اشغال فضا نسبت به تخت بادی فراهم می سازد. در واقع تشک بادی کمجا با قابلیت جمع شدن در حجم و اندازه های کوچکتر این امکان را فراهم می سازد که توسط کوله پشتی های بزرگ نیز قابل حمل باشد. مدل های متنوعی از نظر ابعاد ، تحمل وزن و شرکت های سازنده تولید شده که از جمله آنها می توان به تشک بادی خانگی ، تشک بادی بیمار ، تشک بادی یک نفره ، تشک بادی دو نفره ، تشک بادی مسافرتی ، تشک بادی کاری و ... اشاره نمود.

بهترین قیمت تشک بادی اینتکس با قیمت بسیار ارزان و رقابتی و شرکتی در ایران اینتکس مرکز پخش و فروش تشک بادی intex ، تشک بادی برقی از بهترین محصولات جایگزین برای سایر انواع تشک ها و همچنین تخت غیر بادی بوده که در انواع مختلفی تولید و عرضه می شوند. تشک بادی و همچنین تشک خواب بادی قابل حمل تولید شده در سایز های مختلف یک و دو نفره بوده و برای هر سنینی مانند بزرگسالان و کودکان تولید می شوند. تشک بادی مواج، تشک بادی طبی، تشک بادی قابل حمل، تشک بادی مسافرتی، تشک بادی برزنتی، تشک بادی بالش دار و پمپ دار، تشک بادی با تکیه گاه، تشک بادی تاشو  و همپنین تشک بادی ضد تعرق از جمله تشک بسیار سبک و با کیفیتی بوده که توسط برند و شرکت های بزرگی همچون اینتکس، بست وی، سویلور و اینتایم تولید می شوند. تمام تشک بادی از جنس پلاستیک PVC با کیفیت بسیار بالا تولید شده و از روکش های مختلف طرح چرم، برزنتی و مخمل در آنها استفاده شده است. انواع تشک بادی با نازل ترین قیمت و شرایط در فروشگاه و اینترنتی و شرکت اینتکس عرضه می شود.

تشک بادی در واقع در مدل های متنوعی تولید شده که از نظر کاربرد باع افزایش بازه انتخاب مشتریان شده است. تشک بادی مختلفی برای مسافرت های طبیعت گردی ، تشک کمپینگ ، تشک کوهنوردی ، تشک بادی برای محل کار ، تشک بادی بیمار ، تشک بادی خانگی و تشک بادی کودک عرضه شده تا برای هر مکان مختلفی تشک مورد نظر و مناسب آن مکان را خریداری کرده و استفاده نمایید. یکی از مهمترین آیتم هایی که در خرید تشک بادی می بایست توجه شود جنس بدنه بوده که در تمامی محصولات بادی نیز به آن توجه زیادی می شود. جنس بدنه تمامی تشک بادی از پلاستیک PVC بوده که از ضخامت های مختلفی برخوردار می باشد. این بدنه تنها در برابر برخورد جدی اشیای تیز حساس بوده که امری طبیعی برای تمامی محصولات بادی خواهد بود بنابراین در صورت مراقبت از تشک بادی می توانند تا چند سال به راحتی برای شما کار کنند. یکی از قابلیت های بسیار خوب تشک بادی یک نفره و دو نفره می توان به قابلیت تعمیر و استفاده مجدد از آنها اشاره کرد. استفاده از روکش های مختلف در تشک بادی از دیگر ویژگی های پر مزیت آنها محسوب می شود. روکش های جیر یا مخمل ، طرح چرم  و برزنتی که در تشک ها به کار برده شده تعیین کننده محل استفاده از آنها می باشد. ابعاد تشک بادی نیز آیتم مهمی در خرید و استفاده از آنها می باشد. اصولا ابعاد 191 در 99 سانتی متر برای تشک 1 نفره و ابعاد 203 در 152 سانتی متر برای مدل های دو نفره در نظر گرفته شده که این ابعاد در تشک سفری کمی متغیر می باشد. ارتفاع تشک ها نیز حداکثر به 25 سانتی متر رسیده و حداقل 2 الی 3 سانتی متر می باشند.
برای خرید یک تشک بادی می بایست به شرکت های تولید کننده نیز اهمیت داد. در این بین شرکت اینتکس همیشه اقدام به تولید بهترین تشک بادی کرده و پس از آن می توان به شرکت سویلور ، بست وی ، اینتایم و ... اشاره کرد. نمایندگی اینتکس ایران نیز بیشتر اقدام به عرضه و فروش تشک بادی اینتکس کرده زیرا که از پشتیبانی بهتری توسط شرکت اینتکس ایران برخوردار بوده و کیفیت تضمین شده ای دارند. قیمت نیز یکی از مهمترین عواملی بوده که هر مصرف کننده ای در زمان خرید به آن توجه زیادی می کند. قیمت تشک بادی به جنس ، ساختار ، ظرفیت ، برند و امکانات همراه تشک بستگی دارد. اصولا اکثر تشک بادی بدون پمپ باد عرضه می شوند تا امکان حمل و جا به جایی آنها فراهم باشد. برخی از آنها نیز دارای پمپ باد مجزا و برخی نیز دارای پمپ باد سرخود می باشند که در صورت داشتن پمپ باد در جعبه بسته آنها قرار داده می شود. انواع تشک بادی اینتکس توسط فروشگاه اینتکس ایران با بهترین قیمت و کیفیت عرضه شده و امکان خرید حضوری نیز در این فروشگاه فراهم خواهد بود.کمی صبر کنید...

دسته‌بندی